Tekstil Taşımacılığı

askılı-tekstil-taşıma2jpg

Sanayi sektörünün hızla büyüdüğü günümüzde iş alanlarının artmasıyla birlikte, taşıma sektöründe de farklı alanlarda özel taşıma hizmetleri geliştirilmesi önem kazanıyor. O alanın koşullarını iyi tanımak, ilgili alanda deneyim kazanmak ve yeni taşıma anlayışları geliştirmek, müşteri memnuniyeti açısından en önemli husustur. Özellikle tekstil alanında dünya ülkeleriyle yarışır noktada bulunan ülkemizde büyüyen ve gelişen tekstil sektörüyle birlikte, nakliye ihtiyaçları açısından bu alana özel hizmetler uygulanması sonucunu doğurmuştur. Bu ihtiyaçların bilincinde ve farkında olan Kilercioğlu Nakliyat firması, Tekstil Taşımacılığını da özel uzmanlık alanlarından birisi haline getirmiş ve bu alanda pek çok başarılı işler yapmıştır. Araçlarında Avrupa Standartlarını koruyan Kilercioğlu Nakliyat, taşıyacağı tüm tekstil ürünlerinde maksimum dikkat anlayışını benimsemektedir. Tekstil ürünleri olan elbise, mont, gömlek, pantolon, takım elbise gibi nakliyesi önemli olan ürünlerinizi son ütüden çıktıkları haliyle, kırışmadan nakletmektedir. Tekstil ürünlerinde kullanılan askılı araç filosu geniş olan Kilercioğlu Nakliyat, kapalı araçlarıyla da ürünlerinize hiçbir kir ya da tozun değmemesini sağlar.

HASSASİYET BİZİM İŞİMİZ
Tekstil gibi özen ve önem isteyen bir hizmette de titizlik ve incelikli hizmet anlayışıyla öne çıkan Kilercioğlu Nakliyat, sektöre özel çözümleriyle de müşterisinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor. Personellerin tüm taşıma işlemi aşamalarında ürünlerinizin kırışmaması ve herhangi bir şekilde kirlenmemesi için maksimum dikkat ve özenle çalışıyorlar. Sadece bu sektöre özel bilgilerle donatılmış olan personeliyle de Kilercioğlu Nakliyat, diğer tüm nakliye firmaları arasında farkını ortaya kokuyor. Sadece tekstil ürünleriyle kalmayan hizmetimizde, kolilere özenli bir şekilde paketlenip yerleştirecek tüm malzemelerin ve ekipmanlarınız güven içerisinde naklediliyor. Tekstil taşımacılığında üstün hizmet anlayışıyla önde olan Kilercioğlu Nakliyat ayrıca, atölye ve fabrikalarınızın da taşınma işlemini uygun fiyatlar ve kaliteli bir hizmet çerçevesinde gerçekleştiriyor.

TAŞIMA İŞLERİNİZDE YANINIZDAYIZ

Nakliye sektöründe tüm alanlarda uzmanlaşmayı ve branşlaşmayı sektörün en önemli ihtiyacı olarak gören Kilercioğlu Nakliyat, tüm taşıma hizmetlerinde özel standartlar getirerek bu konuda öncü bir görev üstleniyor. Tekstil Taşımacılığı alanında lider olan firmamız, ürünlerinizi sigorta güvencesi altına alarak, %100 güvenlik anlayışı sunuyor. Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine istediğiniz anda, istediğiniz koşullarda, uygun maliyetlere nakliye hizmeti götüren Kilercioğlu Nakliyat, Tekstil Taşımacılığı alanında da üstün başarısıyla müşterisini memnun ediyor.

Tags

top