Şehirler Arası Nakliyat

uluslararasitasima

Şehirler arası Nakliyat eşyaların bir ilden başka bir ile taşınması işlemine verilen addır. Bu işlem şehir içi nakliye hizmetlerine göre planlanması ve uygulanması aşamalarında büyük oranda titizlik ve özen isteyen bir iştir. Özellikle uzak şehirlere taşınacak olan eşyaların yol durumu gözetilerek sağlam bir paketleme ve araca yerleştirmelerinin yapılmış olması taşınan eşyaların güvenliği açısından oldukça önemlidir. Taşımayı yapan şoförün deneyimli ve işinde bilgili bir şoför olması da karşılaşılacak yol durumlarının tespiti ve çıkacak sorunların önlenmesi açısından gereklidir. Şehirlerarası nakliyat işlemleri, evden eve nakliyat işlerini kapsadığı kadar, ofis, büro, elektronik eşya, tarihi eser, antika, sanat eserlerini de kapsamakta ve bu alanda parsiyel taşımacılıkta yapılabilmektedir. Şehirler Arası Nakliyatta parsiyel taşımacılık, birden fazla müşterinin eşyalarının aynı araç içerisinde taşınabildiği ve böylece müşterinin taşıma maliyetlerinin düştüğü bir taşıma modelidir. Özellikle tatilcilerin sık tercih ettiği bu yöntem müşteriye uygun maliyet sunması açısından caziptir. Bu sistemde müşterinin en çok endişelendiği konu eşyalarının karışacağı ya da kaybolacağı endişesidir. Ancak işini muntazam yapan kurumsal bir firmayla bu endişeleri hissetmenize gerek yoktur. Kilercioğlu Nakliyat şehir içi nakliye işlerinizde gösterdiği titiz ve kaliteli uygulamaları şehirlerarası taşımacılık alanında da göstererek siz müşterilerini bu alanda da yalnız bırakmıyor.

MUTLULUĞUNUZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Şehirler arası nakliyat şehir içi nakliyat hizmetlerinden daha zor ve daha fazla disiplin gerektiren bir alandır. Kilercioğlu Nakliyat sektöründe öncü bir nakliyat firması olarak, bütün şehirlerarası nakliyat işlerinizde eşyalarınıza gerekli özeni göstererek, güvenli bir nakil işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Eşyalarınızı sigortalayan firmamız, herhangi bir olası kaza, kırılma ve eşyalarınızın çalınması risklerine karşı sizleri %100 güven içerisinde tutmayı hedeflemektedir. Firmamız sadece değerli eşyalarınızda değil, taşıyacağınız birkaç parça eşyada da aynı özen ve titizliği göstermektedir. Ev eşyası, ofis ve büro mobilyası, elektronik eşya, tarihi eser, antika, sanat eseri, parça eşya gibi taşıma hizmetlerini şehirlerarası nakliye işlerinde başarıyla gerçekleştirmektedir. İster taşınması kolay, ister taşınması daha zor ve yoğun titizlik gerektiren eşyalarınız olsun, Kilercioğlu Nakliyat 33 yılın verdiği deneyim ve sektöründeki yenilikçi, müşteri odaklı çalışma prensipleriyle eşyalarınızı kendi eşyası gibi taşıyacaktır.

MÜŞTERİLERİMİZE SUNDUKLARIMIZ

Kilercioğlu Nakliyat şehirler arası Nakliyat işlerinde müşterilerine, ücretsiz ekspertiz, alanında deneyimli ve eğitimli bir personelle çalışma imkanı, güler yüzlü ve titiz bir çalışma, eşyaların %100 güvenliği için sigorta hizmeti, zamanında ve hızlı müşteri odaklı hizmetler, yenilikçi ve dinamik bir performans, sorunlara hızlı ve etkin çözümler üretebilme ve tüm bunları uygun bir fiyat politikasıyla alabilme şansını sunmaktadır.

Tags

top