Şehir İçi Nakliyat

evden_eve_nakliyat_6.png

Taşıma hizmetlerinde en önemli nakliye işlerinden biriside şehir içi nakliyat hizmetleridir. Şehirlerin yoğun ve kalabalık hayatında, ev değiştiren, ofis değiştiren, parça eşyalarını, değerli eşyalarını bir yerden bir yere taşıyanların sayısı oldukça fazladır ve gün geçtikçe de artmaktadır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda 1983 yılında Nakliye hizmetinin en yoğun olduğu Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul’da kurulan Kilercioğlu Nakliyat Şehir İçi Nakliyat hizmetlerinde de farkını ve kalitesini tüm sektöre kanıtlamış köklü ve kurumsal bir firmadır. Sunduğu hizmetlerde çeşitliliğe ve yenilikçi anlayışa önem veren Kilercioğlu Nakliyat, tüm şehir içi nakliyat işlerini başarıyla gerçekleştirmekte ve müşterisinden bu konu da övgü almaktadır. Müşterisine verdiği değeri internet sitesi üzerinde kurduğu Müşteri Yorumları bölümüyle bir kez daha gösterirken, kendine olan güvenini ve hizmet kalitesine olan inancını da bu uygulamayla kanıtlamıştır.

ŞEHİR İÇİ NAKLİYATTA FARK YARATIYORUZ

Hızlı taşıma hizmeti, şehrin yoğum ve tempolu hayatı içerisinde eşyalarını naklettirmek isteyen müşterinin öncelikleri arasındadır. Kilercioğlu Nakliyat olarak Şehir İçi Nakliyat hizmetimizde kaliteli hizmetin yanı sıra, isteklerinize önem veren anlayışı, güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle de ön plana çıkmaktadır. Sektörde uzun yıllara dayanan deneyimi, pek çok referansıyla tüm acil taşınma işlerinizi başarıyla yürütmektedir. İster evinizi taşıyın, ister ofisinizi veya büronuzu taşıyın, isterseniz parça eşya taşımacılığı yaptırın aynı hizmet kalitesini koruyan Kilercioğlu Nakliyat geniş araç filosu ve söküm işlerinde kullandığı tesisatçı marangoz gibi kalifiye elemanlarla da Şehir İçi Nakliyat hizmetlerinde fark yaratıyor. Şehirler arası hizmetlerde olduğu kadar Şehir İçi Nakliyat işlerinde de güven prensibine önem veren Kilercioğlu Nakliyat mesafesi ne olursa olsun eşyalarınızı sigortalamasıyla da farkını tüm müşterilerine ispatlıyor.

UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİMİZDE TERCİH SEBEBİNİZ OLACAK

Tüm verdiği hizmetlerde kaliteyi ve müşteri memnuniyeti prensibini öncelikli hedefi haline getiren Kilercioğlu Nakliyat firması size özel tekliflerle ve uygun maliyetleri sunabilmesiyle de tercih ettiğiniz nakliye firması olacaktır. Büyük, küçük iş demeden tüm işlerinize aynı hassasiyet ve titizlikle yaklaşan Kilercioğlu Nakliyat, 24 saat hizmetinizdedir. Firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetlerle eşyalarınızın zarar göreceği endişesinden sizi kurtaracak stressiz eşya taşıtmanın rahatlığı ve huzuruyla sizi tanıştıracaktır. Şehir İçi Nakliyat işlerinizin tamamı profesyonel bir ekip ve en iyiyi hedefleyen hizmet anlayışımızla sunulmaktadır.

Tags

top