Parça Eşya Taşıma

img0001.png

Taşıma sektöründe öne çıkan hizmetlerden bir tanesi de parça eşya taşıma hizmetidir. Kişilerin bir yerden bir yere nakletmek istedikleri eşyaların kargo firmalarıyla nakilleri daha maliyetli olduğundan parça eşya taşıma hizmeti onlar için daha cazip bir seçenektir. Parsiyel taşımacılık adıyla da bilinen parça eşya taşımacılığı hizmetinde eşyalarınız başkalarınızın eşyalarıyla birleştirilerek taşınır, bu durumda maliyet açısından uygun bir seçenek oluşturmaktadır. Az bir eşya için, büyük bir arabayı kiralama maliyetinden kurtulan müşteriler için oldukça cazip bir taşıma şeklidir. Bu ihtiyaçların bilincinde olan Kilercioğlu Nakliyat Parça Eşya Taşıma hizmetini de vermektedir. Kilercioğlu Nakliyat diğer tüm hizmetlerindeki uygun fiyat politikalarını bu hizmetinde de sürdürmektedir.

GÜVENLİ TAŞIMACILIK ÖNCELİĞİMİZ

Kilercioğlu Nakliyat Parça Eşya Taşıma hizmetinde de güvenliği ve kaliteli hizmet anlayışını koruyor. Parça eşya taşıma hizmetlerinde müşterilerimizin en korktukları konu eşyalarının başka eşyalarla karışıp karışmayacağıdır. Kilercioğlu Nakliyat konusunda uzman personeli ve güvenliği ön planda tutan hizmet anlayışıyla müşterilerinin tüm eşyalarını hasar almadan, kaybolmadan güven içinde taşımaktadır. Eşyalarınız sizinle aynı güzergâha sahip başka eşyalarla sitem bir şekilde aynı araca konacak ve %100 güven içerisinde nakledilecektir. Oluşabilecek en küçük bir risk faktörünü dahi ortadan kaldırmak için Kilercioğlu Nakliyat Parça Eşya Taşıma hizmetiniz için kontrat yapacak ve eşyalarınızı sigortalayacaktır. Sigorta kapsamında güvenle taşınan eşyalarınız, ister şehir içi olsun ister şehirlerarası olsun tüm taşıma hizmetlerimizde profesyonel ekibimizin kontrolü altında olacaktır. Büyük küçük tüm eşyalarınızın taşınma işinde Kilercioğlu Nakliyat farkını deneyimleyin.

EŞYALARINIZA ÖZEN GÖSTERİYORUZ

Haftanın belli günlerinde, belli güzergâhlara yaptığı seferlerle, parça eşya taşıma hizmetlerini gerçekleştiren Kilercioğlu Nakliyat, eşyalarınızın araç içine yerleştirilmesinde de titiz ve özenli bir çalışmaya imza atmaktadır. En büyük hasarların araca yükleme ve araçtan indirme esnasında olduğunun bilincinde olan Kilercioğlu Nakliyat, parça eşya taşımacılığı gibi birçok farklı güzergâhta indirme işlemi yapılan bir alanda da farkını ortaya koyuyor. Güzergâha göre araca yerleştirilen eşyalar, bu yöntem sayesinde indirme ve bindirme esnasındaki hasarlara maruz kalmıyorlar. İtinayla paketlenmiş eşyalarınız nakledilirken en az hareketle varış noktasına ulaşmaktadırlar. Kilercioğlu Nakliyatın Parça Eşya Taşıma hizmetine getirdiği yenilikçi anlayışla farkını ortaya koymaktadır.

Tags

top