Ofis Taşıma

ofistasima

Ofis Taşıma hizmetleri, nakliye açısından evden eve nakliyattan daha farklı daha teknik detayları olan bir hizmettir. Ofis içerisindeki mobilyalar kadar, teknik malzemelerinin de yoğunluğuyla bilinmektedir. Bu yüzden ofis malzemelerinin söküm işlemleri ve yeniden monte işlemleri teknik olarak konu da alt yapısı olan personellerle sağlanabilir. Bu malzemelerin hassas oluşu da taşıma işlerinin büyük bir titizlik içerisinde yapılmasını zorunlu kılmaktadır. Ayrıca ofis evrakları önemleri açısından da kaybolmaları durumunda sorun yaratacak evraklardır. Ofis taşımacılığı bu nedenler yüzünden hassas ve dikkat içerin bir nakliye hizmetinin varlığını zorunlu kılmaktadır. Kilercioğlu Nakliyat olarak, diğer tüm hizmetlerimizde gösterdiğimiz özeni ve titizliği ofis taşıma işlerinizde de gösteriyor, maksimum dikkat ve itina ile ofislerinizi güven içerisinde yeni adreslerine taşıyoruz.

TAŞIMADA HIZ, DİKKAT VE ÖZEN

Kilercioğlu Nakliyat ofis taşıma işlerinizde, en hızlı çözümleri geliştirmemizin yanı sıra tüm ofis malzemelerinizi dikkat ve özen içerisinde naklediyor. Ofisinizin taşınma işlerinde, ücretsiz ekspertiz hizmetimizle keşif yapan personelimiz size en uygun fiyat teklifini, ihtiyaçlarınıza özel olarak tarafınıza sunuyor. Anlaşılmasının ardından, taraflar arasında gerçekleştirilen sözleşmede belirtilen gün ve saatte taşıma işleminizi gerçekleştirmek için ofisinize gelinmektedir. Eşyalarınız en uygun malzemelerle, havalı poşetleri kullanarak sarılıyor ve dosyalarınızı numaralandırarak kaybolmamalarını sağlıyor. Gerekli olan ofis mobilyaları de – monte işlemine tabii tutuluyor. Eşyalarınız çizilme ya da zarar görme gibi bir tehlikeyle karşı karşıya kalmazken, numaralandırma uygulamasıyla da güven içerisinde yeni ofisinize taşınmaya hazır hale getiriliyor. Taşıma araçlarına titizlikle yüklenen ofis malzemeleriniz en hızlı şekilde yeni ofisinize yerleştiriliyor. Kilercioğlu Nakliyat Ofis Taşıma işlerinizi birinci kalite bir hizmete dönüştürmeyi başarıyor.

TASARRUF ETTİRMEK BİZİM İŞİMİZ
Kilercioğlu Nakliyat firması, Ofis Taşıma işinde de sektörün öncü firmalarından dır. Fiyatlarımızda müşterilerimizi düşünüyor ve maliyet açısından uygun hizmetleri size sunarken, zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyor. Profesyonel ekibiyle Ofis Taşıma işinizi piyasa fiyatları içerisinde en makul fiyatlarla, en hızlı şekilde, en az hasarla tamamlamanızı sağlarken, taşımanın gerçekleştiği gün işinizin başında olabilme şansını da siz müşterilerine sağlıyor. Tüm evraklarınızı numaralandırdığı için hiçbir kayıp yaşamadan, hangi evrakınızın nerede olduğunu bulmanızı da sağlamış oluyor. Tüm işlerinde profesyonel hizmet kalitesini yakalamış bir firma olan Kilercioğlu Nakliyatla çalışmak firmanız için bir ayrıcalık olacaktır.

Tags

top