Kütüphane ve Arşiv Taşımacılığı

kutuphane5

Kütüphaneler nakliye açısından en zor alanlardan bir tanesini oluşturmaktadır. İçeriğinde yeni, eski pek çok kitap bulunan kütüphaneler, hem çok sayıda ve çeşitli eşyaya sahip olmaları açısından, hem de bu eşyaların birçoğunun yıpranmaya ve bozulmaya müsait olmaları açısından taşıma alanında özel taşıma hizmeti gerektiren bir alandır. İş planlaması ve sistematik çalışma Kütüphane ve Arşiv Taşımacılığında ön plana çıkmaktadır. Kilercioğlu Nakliyat, sektöründeki tüm incelik isteyen ve zor taşıma işlerinde lider bir firma olma özelliğini Kütüphane ve Arşiv Taşımacılığı alanında da sürdürmektedir. Pek çok alternatif hizmet oluşturmanın müşterinin tüm ihtiyaçlarına cevap olacağının bilincinde olan firma, taşıma işlerinde özel taşıma isteyen alanları da tespitinde başarılı bir çalışma ve hizmet politikası yürütmektedir.

İNCE BİR İŞÇİLİKLE ÇALIŞIYORUZ

Eksperlerimiz tarafından detaylıca incelenen Kütüphane ve Arşivleriniz, sizin istekleriniz dikkate alınarak itina ile taşınmaktadır. Konusunda tecrübeli ekibimiz, incelikli bir çalışma yürüterek taşıyacakları arşivlerinizde, kaybolma, hasar görme gibi risklerin oluşmaması için maksimum dikkati göstereceklerdir. Kütüphane taşımacılığında hassas kitaplar özenle ve titizlikle paketlenecek, hem arşivleriniz hem de kütüphaneleriniz detaylı bir numaralandırma sistemine tabii tutulacaktır. Kilercioğlu Nakliyat herhangi bir karışıklığın kütüphane ve arşivlerinizin yerleştirilme aşamasında yaşanmaması için, en üst seviyede dikkat ve itina gösterecektir. Bütün risk faktörlerini sigortalama işlemiyle güvence altına alan firmamız, düzenli bir şekilde paketlenen kitap ve arşivlerinizin yanı sıra tüm mobilyalarınızın da söküm işlemlerini yaparak, mobilyalarınızı güven içerisinde taşıyacaktır. Kütüphaneler için önem arz eden rafların sökülmesi işlemi, konusunda uzman marangozlarımız tarafından yapılmaktadır. Kilercioğlu Nakliyat, Kütüphane ve Arşiv taşımacılığı hizmetinde de getirdiği yenilikçi ve güvenilir anlayışla rakiplerinin önüne çıkıyor.

SİZİ ÖNEMSİYORUZ

Kütüphane ve Arşiv Taşımacılığı hizmetinde etiketleme ve numaralandırmaya büyük önem veren Kilercioğlu Nakliyat, Kütüphane ve Arşiv Taşımacılığı işlerindeki tüm paketleme ve ambalajlamalarda müşteri ihtiyaçlarına öncelik veriyor. Yüzlerce kitap ve yüzlerce belgeden oluşan Kütüphane ve Arşivleriniz, profesyonel bir ekibin deneyimli ellerinde, güven içerisinde yeni adresine taşınacak ve Kilercioğlu Nakliyat’ın titiz ve sistematik numaralandırma ve etiketlendirme çalışmaları sonucu kolayca yerleştirilebilecektir. 7/24 çalışma saatleriyle de Kütüphane ve Arşiv Nakliye işlerinizde bir adım öndeyiz.

Tags

top