Hakkımızda

yeni_logo

1983 yılında kurulan Kilercioğlu Nakliyat, 30 yılı aşkın deneyimi, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı, müşteri odakları çözümleriyle nakliye sektörünün lider firmalarından bir tanesidir. Merkezi İstanbul Maltepe’de olan Kilercioğlu Nakliyat, kuruluşundaki amaçlarını ilk günkü heyecanıyla sürdürmekte, kalitesini tüm sektöre kanıtlamış, yılları aşkın deneyimi ve müşterilerine özgü esnek çözümleriyle güvenilir ve öncü olma görevini sürdürmektedir. Profesyonel ekibiyle müşteri memnuniyeti anlayışındaki çıtayı yükselten Kilercioğlu Nakliyat, geniş araç filosuyla da müşterisine en iyiyi sunma hedefini korumaktadır. Kalitenin adresi olan Kilercioğlu Nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetiyle, güvenilir ve kaliteli olmasının yanında tüm nakliyelerinizi sigortalayarak nakliye sektörünü bir adım daha ileriye taşıyor. Tüm nakliye işlerinizde, tecrübeli şoförlerin yanı sıra işinde usta olan marangoz ve tesisatçılarla söküm işlemlerinizi gerçekleştiriyor.

MİSYONUMUZ

Zamanın ve güvenliğin nakliye işindeki en önemli faktörler olduğunun bilincinde olan Kilercioğlu Nakliyat, deneyimli kadrosuyla pratik ve yaratıcı çözümleri, güvenlik kriterlerini takip ederek müşterileriyle buluşturma misyonunu taşımaktadır. Şeffaflık politikasını benimseyen Kilercioğlu Nakliyat, müşterileriyle en doğru bilgiyi paylaşmayı kendisine görev edinmiş bir firmadır. Taahhüt ettiğini, taahhüt ettiği zamanda yerine getirme prensibinden yola çıkarak, hizmet kalitesini en yükseğe taşıma hedefini kendisine koymaktadır.

VİZYONUMUZ

Tıpkı bugün olduğu gibi gelecek hedeflerinde de Kilercioğlu Nakliyat, sektördeki konumunu korumayı ve günümüz Nakliye anlayışına getirdiği soluğu sürdürmeyi planlamaktadır. Koyduğu büyüme hedeflerini başarıyla gerçekleştiren Kilercioğlu Nakliyat, sektörü domine eden bir firma olmayı Vizyonu olarak benimsemiştir.

NEDEN KİLERCİOĞLU NAKLİYAT

Müşterisine gösterdiği özen ve saygıyı verdiği tüm hizmetlere yaydığı için nakliye ihtiyaçlarınızda tercihler listenizin üst sıralarına çıkan Kilercioğlu Nakliyat, sunduğu tüm hizmetlerde sorumluluk bilincini sonuna kadar sürdürmektedir. Modern teknolojiyi sürekli olarak takip edip en kullanışlı çözümleri, en uygun maliyet politikasıyla müşterilerine ulaştırmaktadır. Acil işlerinizi hızlı ve güvenli çözümleriyle tamamlarken, müşterisine en kaliteli hizmet anlayışını sunmaktadır. Kendini sürekli olarak yenileyen Kilercioğlu Nakliyat, rakiplerinden her zaman bir adım önde olma hedefindedir. Tüm prosedürlere sonuna kadar uyan firmamız, kanunların belirlediği standartlara da sonuna kadar uyar. İş ve toplum ahlakını hizmet anlayışında ön planda tutan Kilercioğlu Nakliyat, yerine getirebileceği sözler vermenin önemini kavramış bir firma olarak, her zaman verdiği sözden fazlasını sizin için yerine getirir.

top