Fuar Taşımacılığı

fuar_stand_tasima

Fuarlar büyük veya küçük çaplı firmaların ürünlerini tanımak ve satış işlemlerini gerçekleştirmek için, yılın belli zamanlarında oluşturulan bir organizasyondur. Bu organizasyonlarda genellikle aynı sektörden firmalar, tek bir merkezde toplanarak müşterilerine ürün gamlarını sunarlar. Fuarlara katılan firmalar ürünlerinin ve bu ürünleri sergileyecek oldukları stantların taşınabilmesi için nakliye hizmetine ihtiyaç duyarlar. Fuar Taşımacılığı nakliye işleri içerisinde özel uzmanlık gerektiren alanlardan bir tanesidir. Fuar Taşımacılığı, büyük ebatlardaki stantların bozulmadan taşınabilmesi ve gerekiyorsa montaj işlemlerinin yapılabilmesi açısından özen gösterilmesi gereken bir alandır. Müşteriler kısıtlı zamanlar içerisinde gerçekleştirilecek olan fuarlar için hazırladıkları stantları ve malzemeleri kolayca yerine koyma konusunda sıkıntı yaşayabileceklerinden bu alanda yapılan bir hatanın telafisi zor olmaktadır. Özellikle fuardan fuara gezen firmalarda, stantların tekrar tekrar sökülmesi ve tekrar kurulması işinin titizlikle yapılması malzemelerin hasar görmemeleri açısından önemlidir. Kilercioğlu Nakliyat, konusunda uzman personeliyle Fuar Taşımacılığı alanına da yeni bir soluk getiriyor.

HIZLI OLMAK BİZİM İŞİMİZ

Fuar alanlarından hızla taşınması gereken firmalar, stant söküm işlemlerinde serilik prensibine önem vermektedirler. Hızlı taşınma esnasında aynı zamanda malzemenin sıfır hasarla taşınabilmesi bu hizmetin en mühim noktalarından bir tanesidir. Kilercioğlu Nakliyat, Fuar Taşımacılığı alanında özel eğittiği personellerine işin tüm inceliklerini detaylı bir şekilde öğretmekte ve bu alanda kalifiye elemanlarla çalışmaktadır. Fuar taşımacılığında gerekli olan Forklift ve benzeri taşıma araçlarının itinayla kullanılması, oluşabilecek hasarları en aza indirmesi açısından önemlidir. Bu araçların profesyonel ve ehliyetli operatörlerinin temini Fuar Taşımacılığı hizmetinde öne çıkan bir husustur. Tüm malzemelerinize uygulanan nakliye sigortası ile stantlarınız güvence altına alınırken Fuar Taşımacılığı hizmetine özel yurt dışı nakliye işlerinizde tüm evrakları ve vize işlemleri Kilercioğlu Nakliyat tarafından ayarlanmış taşıma olanakları da sunuyoruz.

TÜM İHTİYAÇLARINIZDA YANINIZDA

Kaliteli ve yenilikçi hizmetin adresi olan Kilercioğlu Nakliyat Fuar Taşımacılığı hizmetinde de müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Hızlı ve güvenli nakliye hizmetlerinin yanı sıra, en uygun maliyetlerle taşıma noktasına varan ürünleriniz, indirme, yükleme, stant kurma, paketleme ve depolama gibi tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyor. Fuar bitiminde eşyalarınızı güvenli bir biçimde depolama hizmetini de müşterisine sunan Kilercioğlu Nakliyat, Fuar Taşımacılığı hizmetlerinde çıtayı yukarı taşıyor.

Tags

top