Evden Eve Nakliyat

ofis_tasima-4

Evden eve nakliyat işi, konut değişimine giden bir müşterinin eşyalarının bir evden başka bir eve taşınması işlemidir. Evden eve nakliyat işi eşyaların sökülüp yeniden takılması gibi titizlik gerektiren bir iş olduğu için, sadece maliyeti ucuz diye firma tercihi yapacağınız bir iş değildir.. Bu işi yapacak firmanın kurumsal alt yapısının sağlam olması, sizin evinizin ihtiyaçlarına uygun bir aracı size tahsis edebilmesi, personelinin içerisinde tesisatçı, marangoz gibi ustaların bulunması, eşyalarınıza kırılması veya hasar görmesi durumunda sigorta uygulayabilmesi gibi niteliklere sahip olması gerekmektedir. Eşyaların en çok nakliye işlemleri sırasında hasar gördüğü, dikkatli paketlenmediğinde, taşıma işleminde özen gösterilmediğinde oluşabilecek pek çok hasarın telafisinin de mümkün olmadığı bilinmektedir. Sektöründe uzman ekibi, hızlı ve güvenli taşıma hizmetleriyle bilinen Kilercioğlu Nakliyat tüm taşıma işlerinizde 30 yılı aşkın deneyiminin farkını ortaya koyuyor.

KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT FARKI

1983 yılında kurulduğundan bugüne nakliye sektörüne getirdiği yenilikleriyle öncü bir firma olan Kilercioğlu Nakliyat, hizmetlerinde kalite standartlarına önem veriyor. Evden eve taşımacılığın müşteri memnuniyeti ve güven esaslarından geçtiğinin idrakinde olan firma tüm sertifikasyonları tam olarak sağlanmış personeli, her türlü bakımı yapılmış araçları ve şeffaf politikalarıyla evden eve nakliyelerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Verdiği sözlerin arkasında durmayı kendine misyon edinmiş Kilercioğlu Nakliyatla, Evden Eve Nakliyat işleriniz kolay ve hızlı bir şekilde içerisinde gerçekleşecektir. İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği üyesi olan Kilercioğlu Nakliyat, müşteri memnuniyetine verdiği önemi sayfasında oluşturduğu Bizi Müşterilerimize Sorun bölümüyle de taçlandırıyor.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLERLE EN UYGUN FİYATLAR

Müşterilerinin isteklerine önem veren Kilercioğlu Nakliyat, oluşturduğu araç filosuyla da müşteri ihtiyaçlarına en doğru seçenekleri sunuyor. Evinizin ihtiyaçlarını tam olarak değerlendirip, size uygun ödeme seçenekleriyle, en uygun fiyatları müşterilerine sunuyor. Eşyalarınızı kendi eşyalarımızdan ayırmıyoruz anlayışını benimseyen Kilercioğlu Nakliyat, Evden Eve Nakliyat hizmetinde en güvenli söküm işlemini gerçekleştirmesinin ardından, havalı poşetlerle titiz bir şekilde paketlediği eşyalarınızı, işinde usta nakliyecilerimiz ve tecrübeli şoförlerimizle yeni evinize taşıyoruz. Aynı özenle yeni evinize taşınan eşyalarınız, personelimiz tarafından yerlerine yerleştiriyorlar. Siz müşterilerimize evinizin keyfini çıkarmak kalıyor.

Tags

top