Evden Eve Nakliyat Tavsiye

EhilNakliyatPaketleme

Sektörün hızla büyümesi ve ihtiyaçların artmasına paralel olarak Nakliye sektöründe de birçok deneyimli deneyimsiz firma belirmekte, fiyatları aşağıya çeken kalitesiz hizmet anlayışlarıyla bu firmalar sektörün güvenirliğine ve kalitesine leke düşürmektedirler. Nakliyat işlerinde doğru seçimler yapmak, sizi memnun etmenin ötesinde eşyalarınızın ömrünü uzatması ve size ek maliyetler çıkmaması açısından önemlidir. Düşük maliyetli hizmeti size satana kadar her türlü sözü verip, eşyalarınız hasar gördüğünde ortadan kaybolan bu firmalar, nakliye tercihlerinde kişiyi bezdirecek uygulamalarıyla sektörün hizmet anlayışını düşürmektedirler. Bunlara karşı önlem alabilmeniz ve doğru firma tercihlerini yapabilmeniz için Kilercioğlu Nakliyat ailesi olarak Evden Eve Nakliyat Tavsiye ve önerilerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Nakliye firması seçimlerinde dikkat etmeniz gereken bu hususlar sizi doğru ve güvenilir nakliye firmalarına yönlendirmeleri açısından önem taşımaktadırlar.

EVDEN EVE NAKLİYAT TAVSİYE

Nakliye firması seçimlerinde en önemli husus tavsiyedir. Çevrenizde nakliye firmalarıyla çalışmış ve memnun kalmış kişiler varsa, bu kişilerden firmalarının isimlerini öğrenebilirsiniz. %100 memnuniyet esası tavsiye noktasında önemli olmaktadır.

Çevrenizde yakın zamanda nakliye işi yaptırmış olan bir yakınınız yoksa,  o zaman internet üzerinden bir araştırmayla kaliteli bir nakliye firmasına ulaşmanız mümkündür. Firmanın internet sitesinin sizi yanıltmasına izin vermeden, firmanın İstanbul Ticaret Odasında kayıtlı olup olmadığına ve yetki belgesi sahibi olmasına bakmanız önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Tavsiyelerimizden bir diğeri de araçlarının üzerinde firmanın logosunun bulunmasına dikkat etmeniz yönündedir. Bu aracın gerçekten o firmaya ait olduğunu, sadece bu iş için kiralanmadığını gösterecek ve firmanın kurumsal bir firma olma potansiyelini arttıracaktır.

Nakliye firması eğer sizinle bir sözleşme imzalıyorsa ve eşyalarınıza sigorta yapıyorsa bu da sizin için artı değerlerden bir tanesidir.

Son olarak, fiyatı düşük firmalar size cazip seçenekler gibi görünseler de uzun vadede verecekleri zarar taşıma maliyetlerinizi katlayacaktır. Çünkü böyle bir hizmeti tercih ettiğinizde taşıma personel sayısından, paketleme malzemelerinden, aracın sizin eşyanıza uygun büyüklükte olması gibi faktörlerden vazgeçmeniz gerekecektir. Sahte bir nakliye firmasıyla anlaşmanız durumda, kişiler hiç gelmeyecek ve hem zamanınız çalınacak, hem de bir ön ödeme yapmış olmanız durumunda paranız gidecektir.

DENEYİMİMİZLE ÖNE ÇIKIYORUZ

Kilercioğlu Nakliyat olarak sektördeki 33 yılık deneyimimize ve nakliye sektöründeki bilgimize güvenerek sizlere Evden Eve Nakliye Tavsiye ve önerilerimizi sunduk. Bu önerilerimizi dikkate alarak kendinize en doğru ve güvenilir nakliye firmasını seçebilirsiniz. Dilerseniz tüm bu standartları fazlasıyla karşılayan firmamızla çalışabilir ve kaliteli hizmetle tanışabilirsiniz.

Tags

top