Evden Eve Nakliyat Fiyatları

pack

Müşterilerin bir evden başka bir eve geçişlerinin, taşıyıcı bir firma tarafından üstlenilmesi yoluyla yapılması işlemine evden eve nakliyat denmektedir. Bu hizmette müşteriler, firmanın kalitesi kadar taşıma maliyetlerine de önem vermektedirler. Taşınma özellikle kiracılar için başlı başına maliyetli bir süreçken, bir de üstüne binen nakliye masrafı müşterinin belini bükebilecek önemli kalemlerin başında geliyor. Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak yeni evin bulunduğu konum,  işçilik ve paketleme malzemelerinin fiyatlarından oluşmaktadır. Taşınacağınız yeni eviniz ne kadar uzaktaysa maliyetlerde o oranda artış gösterecektir. Ayrıca evden eve taşıma işlerinde ev eşyasının çokluğu ve yine ev eşyasının işçiliği arttırıcı yönleri, fiyat belirlemesinde önemli hususlardır. Kullanılacak taşıma personelinin sayısı, eşyaların bulunduğu binanın kaçıncı katta olduğu ve eşyaları taşıma işlemini yapacak bir asansörün olup olmaması gibi faktörler taşıma fiyatlarına direkt etki etmektedirler. Kilercioğlu Nakliyat olarak tüm Evden Eve Nakliyat işleriniz titizlikle incelenmekte ve her müşteriye özel fiyat teklifi sunulmaktadır. Genel geçer fiyat teklifleriyle, özellikle kurumsal olmayan firmaların belli yevmiye karşılığı tuttuğu işe hâkim olmayan taşıma elemanlarının elinde eşyalarınızın harap olmasına izin vermeyin.

TÜM FİYATLARIMIZ SİZE ÖZELDİR

İster şehir içinde, ister şehir dışında bir yere taşınıyor olun Kilercioğlu nakliyat her zaman uygun fiyat politikası ve kalite anlayışıyla sizin yanınızdadır. Kilercioğlu Nakliyatta Evden Eve Nakliyat Fiyatları, taşınacak eşyanın miktarı, eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması için gerekli olan malzeme miktarı, taşıma işini gerçekleştirecek elemanların sayısı, taşıma için gerekli olan araçları sayısı ve araçların modelleri, taşıma işini gerçekleştirdiğimiz binaların katı ve binalarda asansör kullanım durumu, eşyalara uygulanacak sigorta bedeli ve taşıma işlemi yapılacak olan mesafe doğrultusunda belirlenmektedir.  Adresinize gelen eksperlerimiz tarafından eşyalarınız titizlikle incelendikten sonra tamamen size özel fiyat teklifimiz tarafınıza iletilir.

EŞYALARINIZI KENDİ EŞYALARIMIZ KABUL EDİYORUZ

Tüm hizmetlerinde eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görüyor ve fiyat politikamızda da bu anlayışı benimsiyoruz. Eşyalarınızın en sorunsuz biçimde ve zarar görmeden nakliyesinin gerçekleşmesi için en düşük fiyat veren firmalar yerine piyasa fiyatları ortalamasını baz alarak, kaliteli hizmet anlayışında öne çıkan bir firmayı tercih etmeniz sonrasında yaşayacağınız tüm sıkıntıların önüne geçecektir. Kilercioğlu Nakliyat piyasa şartları içerisindeki en uygun Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunuyor.

Tags

top