Eşya Depolama

slider4

Eşya Depolama hizmeti, eşyalarınızı koyacak fazladan yeriniz olmadığında sizin adınıza eşyalarınızı depolayacak bir firma kiralama hizmeti olarak bilinmektedir. Yıllar içerisinde, fazla eşyaları depolayacak yer sıkıntısı çeken firmaların veya ev sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap olarak geliştirilmiştir. Bu ihtiyaçların bilincinde olan Kilercioğlu Nakliyat’ta sizin için Eşya Depolama hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızı ister birkaç gün depolayın isterseniz daha uzun depolama seçeneklerini tercih edin tamamen anahtarı siz de olan ve sigortalanmış eşya depolama alanlarımızla, yer olmadığından atmanız gereken veya nereye koyacağını bilemediğiniz eşyalarınızı güven içinde saklayabilirsiniz. Süre sınırlaması olmadan gönlünüzün istediği kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınızın güvenliği karşılıklı imzalayacağımız sözleşmeyle garanti altına alınmaktadır.

DEPOLARIMIZDA EŞYALARINIZ GÜVENDE

Tamamen sterilize edilmiş ve temizliği sağlanmış depolarımızda eşyalarınızı güven içerisinde saklayabilecek, dış etkenlerden koruma altına alabileceksiniz. Nem ve rutubet gibi etmenlerden tamamen arındırılmış depolarımızda eşyalarınızı güven içerisinde saklayabilirsiniz. Ev eşyalarınızın yanı sıra, her türlü ofis eşyalarınızı, antikalarınızı, araba lastiklerinizi ve hatta birkaç parça olan eşyanızı bile depolarımızda koruyabilirsiniz. Eşya Depolama hizmetimizde tüm eşyalarınız detaylı ve titiz bir paketleme sürecinden geçirilip, özenli bir şekilde depolanmaktadır. Depoya sizin yanınızda yerleştirilen eşyalarınız sadece sizin istemeniz durumunda tekrar çıkarılmakta ve deponun anahtarı siz de bulunmaktadır. Atmaya kıyamadığınız, evinizde fazla yer kaplayan, ofisinizi boşalttığınızda ortaya çıkmış olan ya da gittiğiniz yeni evinize, ofisinize sığmayan tüm eşyalarınızı uzun yıllar depolarımızda güvenle muhafaza edebilirsiniz. Yaz kış dönümlerinde değiştirdiğiniz lastiklerinizi de depolarımızda muhafaza edebilir, nereye koyacağım sıkıntısı yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Kilercioğlu Nakliyat Eşya Depolama hizmetlerinde de farkını ortaya koymaktadır.

ATMAYA KIYAMIYORSANIZ DEPOLAYALIM

Evinizde bulunan fazla eşyalarınızı atmaya kıyamıyorsanız, geçici olarak bir yere koyma ihtiyacı içerisindeyseniz veya yeni evinize sığmıyorlarsa sizin için depolayabiliriz. Uzun süreli depolama seçeneklerinde oldukça uygun fiyatlara inen depolama hizmetlerimizde de Kilercioğlu Nakliyat alanındaki tecrübesini göstermektedir. Nakliye hizmetlerindeki başarısını ve tüm anlayışını Eşya Depolama hizmetine de yansıtan Kilercioğlu Nakliyat güvenin ve kalitenin tek adresi olmayı sürdürüyor. Firmamız ekstra paketleme, ambalajlama, taşıma ve sigortalama seçenekleriyle eşya depolama hizmetinde çıtayı yükseltiyor. Eşyalarınızı güven içerisinde Kilercioğlu Nakliyat depolarında saklayabilirsiniz.

Tags

top