Antika Eşya Taşımacılığı

Müze-ve-Antika-Taşımacılıgi

Nakliye işlerinde en özen gösterilmesi gereken alanların başında Antika Eşya Taşımacılığı gelmektedir. Müşterilerimiz için hem pahada hem de maneviyatta değerleri büyük olan bu eşyalar, herhangi bir hasar durumunda yerine yenisinin koyulamayacağı özelliktedirler. Bu anlayışın bilincinde olan Kilercioğlu Nakliyat, antika eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz özenden fazlasını göstermektedir. Her türlü riske karşı bu eşyalar sigortalansa da hiçbir paranın geri getiremeyeceği bu eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz. Eşyalarınız sigortalanmanın yanında, en hassas eşyalar için özel olarak seçilmiş paketleme malzemeleriyle itina ile paketlenip, titizlik içerisinde nakliye araçlarımıza yerleştiriliyor. Antikalarınızın maddi ve manevi değerinin bilincinde olan Kilercioğlu Nakliyat firması, antikalarınıza taşıma işlemlerinde maksimum özeni gösteriyor.

UZMAN BİR EKİPLE TİTİZ ÇALIŞMA

Antika eşyalarınızın taşınma talebi doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimiz size uygun maliyetleri ve taşınma seçeneklerini sunuyor. Detaylıca incelenen antikalarınız, paketleme açısından en güvenilir metotlarla taşınıyor. Sökülmesi gereken antikalarınız ince bir işçilikle sökülerek, paketleme işlemi gerçekleştiriliyor. Kilercioğlu Nakliyat Antika Eşya Taşımacılığında bu hizmete özel bir ambalajlama tekniğiyle diğer firmalarında önüne geçiyor. Maksimum seviyede güvenlik önlemleri içerisinde araçlarımıza taşınan antikalarınız, her türlü riske karşı sigortalanıyor. Araca taşınma işlemi tamamlandığında sigorta belgeleriniz tarafınıza teslim edilir. Güvenlikli araçlarla taşınan Antikalarınız, güven ve titizlik içerisinde naklediliyor.

DENEYİMİYLE ÖNE ÇIKIYOR

Kilercioğlu Nakliyat firması kurulduğu 1983 senesinden itibaren, giderek büyüyen filosu, yenilikçi hizmet anlayışı ve sektördeki engin tecrübesiyle 33 yılı geride bırakmanın gururunu taşıyor. Antika Eşya Taşımacılığı gibi zor bir alanda gösterdiği başarıların bu deneyimine ve çalışma disiplinine sahip olduğunun bilincinde olan firma, müşterilerinin memnuniyetini birincil önceliği olarak görüyor. Antika eşya gibi hassas ve incelik isteyen bir alanda gösterdiği faaliyetle göz dolduran firma, sektörünün öncü firmalarından birisi olma özelliğini koruyor. Hiçbir müşterisini bugüne değin yanıltmayan firma tüm hizmetlerinde olduğu kadar Antika Eşya Taşımacılığında da sizin isteklerinize önem veriyor. Hem maddi hem manevi değeri yüksek olan antikalarınızı taşıma işlemini, güven, itina ve titizlik içerisinde, alanında deneyimli ekibiyle gerçekleştiren firmamız, antika eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz özenden daha fazlasını gösteriyor.

Tags

top